КП "АТП-2528" - За чисте місто!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Комунальне підприємство „АТП-2528” створене з метою надання автотранспортних послуг у сфері комунального господарства міста Чернігова.

Послуги санітарного очищення підприємство надає з 1946 року (починали з послуг з відкачування  рідких побутових відходів), а  санітарне прибирання  почали  з 1955 року.

Сьогодні підприємство надає послуги з санітарного очищення і прибирання, вивозить   побутові відходи, приймає  рідкі побутові відходи на зливальній станції, обслуговує громадські туалети.

Підрозділи підприємства також надають послуги з прибирання міських територій механізмами, вручну , а також технічно  обслуговують транспортні засоби, виготовляють контейнери, щітки для підмітання територій. Підприємство має платну  автостоянку.

Підприємство постійне працює в напрямку поліпшення системи санітарного очищення з метою підвищення зручності та культури обслуговування замовників послуг, для чого у місті організовано 106 майданчиків, на яких установлено 635 євроконтейнери.
Основною системою обслуговування замовників послуг є договірна система, що дозволяє скласти раціональні маршрути руху спецавтомобілів, найбільш зручні графіки обслуговування.

КП “АТП-2528” є спеціалізованим підприємством по прибиранню міських територій протягом календарного року. За багаторічний період надання послуг на підприємстві відпрацьована технологія прибирання з урахуванням особливостей системи прибирання й змісту дорожніх мереж міста, виходячи з наявної техніки, технічного стану доріг.

Підприємство самостійно займається заготовленням піску та придбанням солі для виготовлення піщано-сольової суміші.

Відповідно до укладеного договору КП “АТП-2528” надає послуги з прибирання 88 вулиць міста загальною площею 1 547 792 кв. м. У зимовий період проводиться очищення тротуарів від снігу загальною площею 369 363 кв. м.