КП "АТП-2528" - За чисте місто!

Повідомлення

  • |
  • Автор :
  • |
  • Опубліковано : 25 Липня 2019

Шановні споживачі послуг з поводження з побутовими відходами – мешканці багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору забудови міста Чернігова!

На виконання вимог ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п. 11 Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, у звʼязку із зміною тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме послуги з вивезення твердих побутових відходів, з 01.07.2019 року,  на підставі рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 28.05.2019 року № 208, повідомляємо Вас проте, що з 01 липня 2019 року послуги з поводження з побутовими відходами, а саме послуги з вивезення твердих побутових відходів будуть надаватися відповідно до наступних тарифів:

Найменування послуг

 

Тариф з урахуванням ПДВ, грн./м³

Населення

Бюджет

Інші споживачі

Вивезення твердих побутових відходів

74, 82

84, 54

110, 70

Крім того, у звʼязку із введеням в дію нових тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів з 01 липня 2019 року, при розрахунку вартості послуг з поводження з побутовими відходами будуть використовуватися норми надання послуг з вивезення побутових відходів, встановлені рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 28 січня 2019 року № 21, а саме: для мешканців багатоквартирних житлових будинків – 2, 075 м³ на одну людину на рік; для мешканців будинків приватного сектору забудови – 2, 204 м³ на одну людину на рік.

Таким чином, щомісячна вартість надання послуг з поводження з побутовими відходами з 01 липня 2019 року буде становити:  на одного мешканця багатоквартирного будинку – 18,05 грн.; на одного мешканця будинку приватного сектору забудови – 19,06 грн.

Поруч з цим, у зв’язку із введенням в дію 01 травня 2019 року Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (надалі – Закону), комунальне підприємство «АТП-2528» Чернігівської міської ради як виконавець послуг з поводження з побутовими відходами – суб’єкт господарювання, визначений виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у встановленому законодавством порядку на підставі рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 18 квітня 2019 року № 153, вживає заходів щодо надання послуг з поводження з побутовими відходами у відповідності до порядку, передбаченому чинним законодавством.

Зокрема, з моменту введення в дію Закону процедура надання послуг з поводження з побутовими відходами передбачає обов’язкове укладання договорів із споживачами послуг у письмовій формі.

На виконання згаданих правових норм, комунальним підприємством «АТП-2528» Чернігівської міської ради, відповідно до Типового договору, закріпленого Правилами надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 318, підготовлений відповідний проект договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, який було направлено споживачам у двох примірниках в письмовому вигляді для підписання всім власникам (користувачам) відповідних об’єктів нерухомого майна міста.

Увага! Другий підписаний примірник договору просимо повернути до комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради, за адресою: 14034, м. Чернігів, вул. 1-го Травня,173.

Поруч з цим, відповідно до п. 5 ст. 14 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача) від укладання договору з виконавцем комунальної послуги не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої комунальної послуги, наданої таким виконавцем.

З повагою, адміністрація коммунального підприємства  «АТП-2528» Чернігівської міської ради