КП "АТП-2528" - За чисте місто!

Новорічне прибирання і COVIDні висновки

  • |
  • Автор :
  • |
  • Опубліковано : 1 Січня 2021

«Дід мороз  та снігуронька» разом з бригадою Вікторії Демидової  комунального підприємства #АТП2528 прибрали центральну площу міста Чернігів цього року  досить швидко у порівнянні з доCOVIDними часами.

На  20 годину 31 грудня  на площі, біля ялинки валявся тільки один  корок від шампанського.

ХТО П`Є під ТЕАТРОМ

Але о 6:00 – безпосередньо на площі лежало 8 пляшок з-під шампанського і вина. З них  чотири – під самою ялинкою, за огорожею.

Шанувальники мистецтва творчо глушили коньяк і різні вина на порозі театру (на відео видно). Навіть залишили скляні «гранчаки». Жінки-прибиральниці  віднесли цей «скарб» до урни.

Не вистачало  кульків, щоб підбирати  усі кинуті на тротуар недопалки, які чернігівці бездумно кидають на тротуари і на площі!

COVIDне СВЯТКУВАННЯ  – ЧИСТІШЕ

«Любителі» природи  трималися ближче до зелених алей і газонів. Вони залишили після себе  купи сміття, склотари в урнах  та на лавах на «сотці» і Алеї Героїв. Це зона відповідальності комунальників зеленбуду. Їм сьогодні також  довелося вигрібати  значно більше, ніж у будні.

Але кількість сміття  не йде ні в які порівняння з доCOVIDними часами.  Тоді всі генделики на центральній площі провокували таку кількість пакувальних матеріалів та одноразового посуду, що викликали ранковий шок.

НЕВИМОВНА РАДІСТЬ

… А  бригада  «Діда морози  та снігуроньки»  викликала о 6 ранку  щире захоплення. Чернігівці, які  вийшли з колишнього ресторану  «Десна» – фотографуватися з ними. Відмовити було просто нереально. Як можна відмовити людині, яка  усі ніч наливалася  настроєм J ?

Бажаючих сфотографуватися  на пам`ять  вистачало.  Правда,  на відео інколи довелося ВИДАЛЯТИ ЗВУК , коли радість деяких чоловіків  просто зашкалювала від  такої ранньої зустрічі з «дідом Морозом  та снігуронькою» J.

ХТО ШТРАФУВАТИМЕ за НЕДОПАЛКИ?

Словом, COVIDна  центральна площа без  точок торгівлі, наливайок та атракціонів була  уже, напевне, ближче  до здорового способу життя древнього історичного міста, яке ми любимо.  Іще б курці не кидали свої недопалки  де попало і… нам ціни б не було!