КП "АТП-2528" - За чисте місто!

СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ – за ЕВАКУАТОР

  • |
  • Автор :
  • |
  • Опубліковано : 26 Лютого 2021

КОНТРОЛЬ за ПАРКУВАННЯМ

З 7 квітня 2021 року при управлінні житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради має запрацювати новий підрозділ – відділ контролю за паркуванням. Такі зміни передбачені новим Положенням про управління ЖКГ міськради. Відповідне рішення прийняте сьогодні, 25 лютого, на засіданні 5-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання. «За» це рішення міської ради проголосували 34 депутати.

Цим документом збільшується гранична чисельність працівників цього управління на 5 одиниць і відповідно вносяться зміни до структури виконавчих органів міськради. Це будуть інспектори з паркування – посадові особи органів місцевого самоврядування.

Рішення міської ради прийняте з метою реалізації Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів”, збільшення пропускної спроможності окремих ділянок вулично-дорожньої мережі міста Чернігова, впорядкування паркування транспортних засобів, покращення організації дорожнього руху та забезпечення управлінням ЖКГ міськради відповідних повноважень.

ЕВАКУАТОР

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час обговорення цього питання зауважив, що причина прийняття такого рішення неодноразово публічно обговорювалася. В результаті були зважені всі «за» і «проти».

– Місту реально потрібен евакуатор, особливо в зимовий період, і відповідні повноваження для інспекторів управління житлово-комунального господарства. Зараз тенденція по житловому будівництву, навіть не центральної частини міста, обов’язково передбачає будівництво паркінгів. Крім того, всі поточні ремонти, тим більше капітальні ремонти, вулиць загального користування містять у собі обов’язкове влаштування паркомісць. Тобто це питання у місті максимально врегульовується. У всьому світі, якщо хтось поставив машину у неналежному місті, має відповідати, – підкреслив він.

Відповідно до нового Положення інспектори з паркування здійснюватимуть перевірку дотримання Правил дорожнього руху, Правил паркування транспортних засобів у межах компетенції органів місцевого самоврядування. У випадках виявлення порушень вживатимуть заходи щодо притягнення до адміністративної відповідальності винних осіб відповідно до чинного законодавства України та проводитимуть тимчасове затримання транспортних засобів. Для здійснення такої функції Положенням визначено, що інспектори з паркування мають право доступу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів стосовно зареєстрованих транспортних засобів, їх власників та належних користувачів; до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Іншим рішенням депутати міської ради перерозподілили кошти для закупівлі евакуатора. Він необхідний для того, щоб прибирати неправильно припарковані автівки і відвозити їх на штрафмайданчик. Ця спецтехніка буде на балансі КП «АТП-2528». ДАТАЛЬНІШЕ на  сайті  Чернігівської міської ради :  https://chernigiv-rada.gov.ua/