КП "АТП-2528" - За чисте місто!

Про ДИВА, ПАРАДОКСИ і НЕВМІННЯ ЧИТАТИ

  • |
  • Автор :
  • |
  • Опубліковано : 26 Вересня 2022

БОРЩ у КОНТЕЙНЕРІ

…Чоловік, який миє підземні баки розповідає дивовижні речі. Як йому на голову висипали на відро сміття під час миття шахти, коли контейнер стояв поруч.

В іншому випадку, мама попросила сина викинути сміття в тільки-но помиту відкрити шахту, коли туди ще не встигли поставити бак. Він і викинув. Мама спостерігала збоку.

…Шокувало і те, що в одному з шахті одного з контейнерів була весь час якась рідина. Розпитали. Виявилося. Та тому місці одна жінка постійно виливає борщі та інші зіпсовані страви. Робила це, що коли були євроконтейнери. Унікум. Створила «аромат» на добру сотню метрів.

КИЛИМ, ЯЛИНКА і ПОЖЕЖНИЙ ШЛАНГ

Важко відмивати написи підлітків, що оставлять свої мітки. Не будьте байдужими . Пояснюйте дітям змалку, що і ЧОМУ

ТРЕБА БЕРЕГТИ свій навколо себе. Їм тут жити.

До речі, дехто так і не навчався читати, що написано на контейнерах. А написано там «Для збору побутових відходів».

… На підприємство АТП-2528 зателефонували і повідомили, що всі 3 баки заповненні сміттям, а люди кидають його просто поруч. На місце приїхала машина. У всі сміттєприймальники зверху були засунуті по картонній коробці.

Якийсь розумник по черзі заблокува усі контейнери. Витягли. Усі підземні баки виявилися порожніми, а поруч було навалено купи сміття…

Наші «умільці» примудрялися запихати ялинки, килими, пожежні шланги, як на Всіхсвятській (див.фото)…

Якщо хтось не звертає уваги на написи, то варто хоч згадувати народну мудрість: «Є в глеку молоко, та голова не влазить». І варто думати, що і куди кидати.

Чернігів – наше місто і ніхто крім нас його не буде берегти. І від байдужості теж.

На відео: миття контейнерів і майданчика біля кооперативного ЖЕКу.