КП "АТП-2528" - За чисте місто!

ПІДПРИЄМСТВО  АТП-2528 у 1986 році

  • |
  • Автор :
  • |
  • Опубліковано : 23 Січня 2023

Понеділок, 23 січня 2023 року порадував неоціненним скарбом. Один кмітливий чоловік  передав АТП-2528 альбом світлин  території  підприємства  літа-осені 1986-го, року Чорнобильської трагедії і кілька 1985-го.

Це внесок у книгу про історію прибирання  і поводження зі сміттям у місті Чернігові  з сивої давнини до сьогодні.

У цій добірці уже є кольорові світлини. На них  підприємство з  обох боків контрольно-пропускного пункту підприємства – з вулиці 1 Травня і з двору. На знімку з підприємства  видно  збудований гараж для техніки «Зеленбуду» ще без дерев’яних воріт.

Про КОНТОРУ і АГІТАЦІЮ

А на одному зі знімків видно стару адміністративну споруду  АТП-2528.  Вона збудована була у 1972 році. Там зараз розташована їдальня і абонентський відділ нашого підприємства.  А алея, яка на знімку веде до «контори»,  точнісінько співпадає з теперішнім коридором нової адміністративної споруди, яку збудували  у 1993 році.

До речі, нове адмінприміщення  спорудили на місці колишніх соціалістичних зобов’язань і показників, хто кого випереджав у змаганні  за виконання  рішень 27 з’їзду КПРС J .  Впадає в око «море» політичної агітації і плакатів, гасел  та стендів на кожному кроці.  

Лише  російською.  Москва активно впроваджувала  курс на злиття націй – в «единую общность советский народ», яка мала говорити тільки однією мовою. Як казав один наш видатний  земляк: «Забамбулені тоді  наші люди були, ой забамбулені».

На цьому ж знімку, на задньому плані видно тодішні гуртожитки ЧРПЗ на Бєлова, 2 і  1 Травня, 171.

А на кольоровій світлині  диспетчер Кукулевська В.Г і  бухгалтер   Зажитько А.І. доглядають за квітами.