КП "АТП-2528" - За чисте місто!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Комунальне підприємство «АТП-2528» Чернігівської міської ради інформує про те, що відповідно до п. 2.21. Правил благоустрою міста Чернігова, затверджених рішенням міської ради від 24.12.2019 року № 49 / VII – 2, суб’єкти господарської діяльності зобов’язані мати договірні відносини із юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення) на певній території, на якій знаходиться об’єкт утворення відходів, а також своєчасно вносити плату за такі послуги.

Згідно  рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 18.04.2019 року № 153, наше Підприємство визначене єдиним виконавцем послуг у сфері поводження з побутовими відходами на території міста Чернігова.

Для укладання договору зацікавленим особам необхідно звернутись до менеджера по роботі з клієнтами комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради.

Для оформлення договору просимо надати копії наступних установчих документів:

  1. Паспорт, ідентифікаційний код / Статут.
  2. Свідоцтво про державну реєстрацію або Виписка з ЄДР.
  3. Свідоцтво платника ПДВ або Витяг з реєстру платників податку на додану вартість.

Також вказати банківські реквізити, юридичну та фактичну (поштову) адресу, перелік усіх об’єктів „Замовника” у м.Чернігові (якщо кількість об’єктів більше одного), копію Договору оренди приміщення (суборенди, купівлі продажу, документів про право власності тощо) та характеристику об’єктів (площа приміщень – торгова, неторгова, кількість працюючих, кількість урн та їх об’єм, площа прилеглої території).

 

Заява (подається після узгодження всіх організаційно-договірних питань).

 

Довідки за тел. (0462) 95-82-27

Ел. адреса: atp2528cn@ukr.net