КП "АТП-2528" - За чисте місто!

КОНКУРС дитячого малюнка «Ми за чисте місто!»

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей молодшого шкільного віку, до питань чистоти рідного міста, підвищення екологічної культури та відповідальності підростаючого покоління за стан навколишнього середовища КП «АТП – 2528» ЧМР оголошує про проведення КОНКУРСУ дитячого малюнка «Ми за чисте місто!».

До участі запрошуються учні 1 – 4 класів загальноосвітніх шкіл м. Чернігова.

На конкурс подають малюнки у довільній графічній чи живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи має бути формату А3 або А4.

До участі в конкурсі допускаються лише індивідуальні авторські роботи, що висвітлюють основні види діяльності КП «АТП – 2528»:

– санітарне очищення міста (вивезення побутових відходів);

– прибирання міста (зокрема, вулиці, тротуари, зупинки громадського транспорту);

– утримання вулично-дорожньої мережі (дрібний ремонт доріг у місті);

– утримання зливової(дощової) каналізації та очисних споруд міста (обслуговування зливових колодязів, дамб тощо).

Обов’язково(!) у нижньому правому куті малюнка потрібно зазначити назву роботи; прізвище, ім’я та дату народження автора; назву навчального закладу та клас, в якому навчається учасник конкурсу.

 На зворотному боці малюнка вказати ПІП одного з батьків учасника конкурсу або особи, яка їх замінює; місце проживання (повну адресу з індексом) автора, контактний телефон та електронну адресу.

Прийом робіт з 8 квітня по 11 травня 2019 р. включно!

Переможці будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками:

І місце – планшет;

ІІ місце – електронна книга;

ІІІ місце – портативний проектор

Всі учасники, чиї роботи будуть відповідати вимогам Положення про проведення конкурсу, гарантовано отримають пам’ятні сувеніри!

Малюнки надсилайте на адресу КП «АТП – 2528»: вул. 1 Травня, 173, м. Чернігів, 14034, або приносьте особисто за вказаною адресою (2 поверх, приймальня).

Контактний телефон: (0462) 93-33-23; e-mail: atp2528cn@ukr.net .